Vaše nejčastěji kladené dotazy

Časté dotazy k internetovému účtu na www.globusbonus.cz

Jak se mohu po registraci v informačním centru přihlásit ke svému internetovému účtu?

Pokud jste novým nebo stávající člen programu, vaše přihlašovací jméno je EAN kód a číslo vaší nové Globus Bonus karty.

Nemohu se po zadání přihlašovacích údajů přihlásit ke svému internetovému účtu. Vždy se objeví hláška, že údaje jsou neplatné.

Máte-li problém s přihlášením, kontaktujte naši Bezplatnou infolinku 800 241 242, denně 8-21 h., nebo nám pošlete e-mail na adresu info@globusbonus.cz.

Zapomněl/a jsem nebo neznám své heslo pro přihlášení.

Pro zaslání přihlašovacích údajů se můžete obrátit na naši bezplatnou infolinku 800 241 242, denně 8-21 h., nebo nám pošlete e-mail na adresu info@globusbonus.cz.

Časté dotazy na výhody programu Globus Bonus

Co je to bonusové zboží?

Při nákupu označeného bonusového zboží vám připíšeme na kartu Globus Bonus peněžní bonus uvedený na cenovce. Kartou s peněžními bonusy pak můžete platit své další nákupy v hypermarketech a baumarktech Globus.

Co je to peněžní bonus?

Peněžní bonus je částka, která je uvedená na cenovce bonusového zboží. Při nákupu tohoto zboží vám peněžní bonus připíšeme na kartu Globus Bonus. Kartou s peněžními bonusy pak můžete platit své další nákupy v hypermarketech a baumarktech Globus.

Jaká je platnost peněžních bonusů?

Při každém nákupu se Vám načte určitý počet peněžních bonusů, jejichž platnost je na 12 měsíců do data nákupu. Stejně se chovají všechny nasbírané peněžní bonusy z dalších nákupů. Své nasbírané peněžní bonusy můžete kontrolovat na každé své účtence, nebo na www.globusbonus.cz v sekci Můj účet.

Co se stane s peněžním bonusem při reklamaci bonusového zboží?

V rámci vyřízení reklamace vám při vyplacení prodejní ceny odečteme peněžní bonus, takže prodejní cena bude o tuto částku ponížena. Peněžní bonus zůstane připsán na věrnostní kartě.

Časté dotazy na fungování věrnostního programu Globus Bonus

Proč se registrovat v programu Globus Bonus?

Mimi klub je součástí věrnostního programu Globus Bonus pro vaše větší pohodlí. Pro všechny vaše výhodné nákupy tak pouze jedna karta v peněžence. Globus Bonus vám navíc přináší řadu zajímavých výhod. Čím více u nás nakupujete, tím více odměn můžete získat, třeba sadu až 16ti slevových kuponů 4x ročně. Hlavní výhodou je široká nabídka atraktivního zboží s peněžním bonusem. Při nákupu takového zboží připíšeme peněžní bonus na vaši kartu Globus Bonus. Kartou pak můžete platit své další nákupy v hypermarketech a baumarktech Globus.

Jak se mohu stát členem programu Globus Bonus?

Registrovat se můžete on-line na www.globusbonus.cz, nebo na informačním centru, kde vyplníte registrační formulář a získáte svou kartu Globus Bonus, se kterou můžete čerpat všechny výhody věrnostního programu. Navíc získáte 3 klíčenky pro členy rodiny.

K čemu slouží karta Globus Bonus?

Na kartu Globus Bonus vám připisujeme peněžní bonusy získané nákupem bonusového zboží. Kartou s peněžními bonusy pak můžete platit své další nákupy v hypermarketech a baumarktech Globus. Zároveň vám na kartu načítáme každý nákup v hypermarketech a baumarktech Globus. Jejich součet vás bude na konci čtvrtletí kvalifikovat do jednoho z řádů věrnosti v nastávajícím období. Čím více u nás nakupujete, tím více odměn získáte.

Co jsou to řády věrnosti?

V rámci programu můžete dosáhnout vždy jedné ze tří úrovní členství – řádů věrnosti. Bronzový řád věrnosti získáváte automaticky po registraci do programu. Podle celkové hodnoty nákupů za první čtvrtletí máte možnost získat stříbrný nebo zlatý řád věrnosti v dalším čtvrtletí. Čím vyšší úroveň členství, tím více odměn pro vás.

Kdy mám možnost získat jiný řád věrnosti?

Úroveň řádu věrnosti závisí vždy na celkové hodnotě nákupů za dané čtvrtletí (květen-červenec, srpen-říjen, listopad-leden, únor-duben). Pokud máte například v daném čtvrtletí bronzový řád věrnosti, můžete podle celkové hodnoty nákupů v tomto čtvrtletí dosáhnout stříbrného nebo zlatého řádu ve čtvrtletí následujícím a naopak.

Jak mohu získat stříbrný nebo zlatý řád věrnosti?

Pokud je celková hodnota vašich nákupů za dané čtvrtletí vyšší než 8 000 Kč a nižší než 16 000 Kč, získáváte pro další čtvrtletí stříbrný řád věrnosti. Jestliže celková hodnota vašich nákupů za dané čtvrtletí překročí 16 000 Kč, získáváte zlatý řád věrnosti. Čím vyšší úrovně členství dosáhnete, tím více odměn získáte.

Jak zjistím svůj současný řád věrnosti a jaká hodnota nákupů mi ještě schází pro dosažení vyšší úrovně?

Vaše úroveň členství (řád věrnosti) je uvedena na vašem na www.globusbonus.cz v sekci Můj účet, najdete ji také na každé účtence, pokud při placení předložíte svou kartu Globus Bonus.

Při nákupu a předložení karty Globus Bonus se mi nenačetl peněžní bonus. Jak mám postupovat?

Kartu Globus Bonus je nutné předložit pokladní ještě před tím, než začne markovat nákup. Pokud se tak stalo a vy máte na peněžní bonus nárok, obraťte se prosím s reklamací na zaměstnance v našem informačním centru.

Jak mám postupovat při ztrátě karty Globus Bonus?

Při ztrátě karty Globus Bonus se obraťte na bezplatnou infolinku 800 241 242, denně 8-21 h., se přihlaste ke svému internetovému účtu a vyplňte formulář Ztráta karty.

Za jak dlouho bude ztracená karta zablokovaná?

Kartu zablokujeme nejpozději do 24 hodin po nahlášení její ztráty.

Pokud ztratím kartu Globus Bonus, budou mi na novou kartu připsány získané peněžní bonusy?

Ano, novou kartu vám vystavíme v našem informačním centru, kde vám po nahlášení e-mailové adresy dobijeme i peněžní bonusy.

O Mimi klubu

Udělali jste při registraci chybu v datu narození dítěte?

Nic se neděje. Snadno to společně opravíme, pokud zavoláte na bezplatnou infolinku 800 241 242, denně 8-21 hodin.

Chcete prodloužit/obnovit členství v Mimi klubu s dalším dítětem?

Stačí vaše nejmladší dítě zaregistrovat na www.globusbonus.cz. Výhody Mimi klubu můžete čerpat pohodlně s kartou Globus Bonus až do 3 let věku vašeho nejmladšího dítěte. Poctivé odměny programu Globus Bonus ale budou platit i poté.

Máte dvojčata nebo trojčata?

V tom případě rozhodně nepotřebujete mít dvě nebo tři členské karty Globus Bonus. Veškeré výhody můžete čerpat s jednou kartou.

Nahoru

Nenašli jste informace, které hledáte?

Napište nám