O Mimi klubu

Každý měsíc výhodné ceny.

Těhotenství a první tři roky dítěte jsou kouzelným, ale také velmi náročným obdobím pro všechny rodiče. Proto Globus vychází vstříc rodinám s dětmi do 3 let. Mimi klub totiž přináší každý měsíc výhodnější ceny na zboží pro děti a péči o ně.

Díky Mimi klubu už nemusíte potraviny, nápoje, plenky, textil, hračky, knížky a potřeby pro děti nakupovat v několika různých obchodech, nebo na internetu. Všechny je najdete v Globusu, a to v kvalitě, kterou jsme důkladně prověřili za vás. Vše totiž pořídíte pod jednou střechou. V Globusu.

Navíc pro vás pravidelně připravujeme i užitečné informace! Na záložce Rádce Mimi klubu najdete tipy a triky, protože v těhotenství a mateřství jsou často zcela neočekávané situace, kdy je dobrá rada nad zlato.

Zaregistrujte se

To hlavní v Mimi klubu jsou vaše výhody

pravidelné měsíční nabídky zboží se speciální cenou

dárek k narozeninám vašeho dítěte

Mimi klub je součástí věrnostního programu Globus Bonus, takže kromě slev na zboží pro děti můžete získat:

až 16 slevových kuponů 4x ročně

peněžní bonusy na vybrané zboží, kterými můžete uhradit svůj příští nákup

až 10% slevu na narozeninový nákup

až 3 kupony s 10% slevou na vína z
e-shopu Vinotéka Globus a dopravu ZDARMA

až 100% slevu
na odvoz objemného zboží

stálá 5% sleva na vše
ve Fashion Store

Důkaz #216

U nás najdou maminky vše potřebné pro své děti na jednom místě. Bez starostí a obíhání dalších obchodů.

Důkaz #219

Díky Mimi klubu jednoduše ušetříte na dětském sortimentu a dozvíte se víc o péči o nejmenší.

Již máte kartu Globus Bonus?
Zaregistrujte své děti do Mimi klubu on-line nebo na bezplatné infolince 800 241 242. Funkce Mimi klubu bude ihned aktivována na vaší kartě Globus Bonus.

Nemáte kartu Globus Bonus?
Zaregistrujte se do Globus Bonus, včetně Mimi klubu. Registrace na webu trvá několik málo minut a při příští návštěvě Globusu si svou kartu vyzvednete v informačním centru, již plně aktivní, včetně Mimi klubu.

Nezapomeňte:
Výhody Mimi klubu i Globus Bonus jsou na jedné kartě, proto u pokladny vždy předkládejte svou kartu Globus Bonus.

Nenašli jste informace, které hledáte?

Zkuste si přečíst nejčastější otázky a odpovědi, popřípadě nám napište.

Výhody Mimi klubu

Mimi klub je součástí Globus Bonus. Získejte ještě více výhod!

• až 16 slevových kuponů 4x ročně
  • až 10% slevu na narozeninový nákup
  • až 3 kupony s 10% slevou na vína z e-shopu Vinotéka Globus a dopravu ZDARMA
  • peněžní bonusy za vaše nákupy